ÖN HAZIRLIK-ANINDA MÜDAHALE-ARIZA TAKİBİ ve KOZLU HALKINA TEŞEKKÜR
ÖN HAZIRLIK-ANINDA MÜDAHALE-ARIZA TAKİBİ ve KOZLU HALKINA TEŞEKKÜR
ÖN HAZIRLIK-ANINDA MÜDAHALE-ARIZA TAKİBİ ve
KOZLU HALKINA TEŞEKKÜR
yoğun kar yağışına rağmen; yol açma çalışmaları, hasta ulaşımları ve diğer hizmetler 24 saat çalışarak karşılanmaya çalışılırken,
Kozlu Belediye Başkanı Sn. Ali BEKTAŞ, tekrarlanan elektrik arızaları dolayısıyla elde olmayan nedenlerle gerçekleşen su kesintilerine karşı gösterdikleri sabır ve desteklerinden dolayı Kozlu halkına teşekkür etti.
KOZLU BELEDİYE BAŞKANI ALİ BEKTAŞ:
'' Cumartesi gününden bugüne kadar yoğun kar yağışı nedeniyle metropolitan baraj bölgesi ve Değirmenağzı içme suyu tesislerimiz bölgesinde meydana gelen ( direk devrilmeleri, hat kopmaları vb.) elektrik arızaları nedeni ile tüm mahallelerimizde elimizde olmayan nedenlerle su kesintileri olmuştur. Bedaş tarafından anında müdahalelerde bulunulmakla beraber tekrarlayan arızalar nedeniyle vatandaşımız mağdur olmuştur. Su kesintilerinin en kısa zamanda giderilmesi için üst düzeyde yaptığımız tüm takiplere rağmen biliyoruz ki vatandaşlarımız maalesef mağdur olmuştur. Gece gündüz tüm çalışanlarımızla birlikte olaylar takibimizdedir. Bunun yanında. karla mücadele kapsamında kar küreme, tuzlama, acil ihtiyaçların hastalarımıza ulaşımı, cenaze defin işlemleri ve diğer belediyemiz hizmetlerini 24 saat çalışarak karşılamaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımıza gösterdikleri sabır ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çalışanlarımın her birine vefakar çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyorum. Sağlıkla kalın.