Yılmaz Kozlu İçin Ankara’da Temaslarda Bulundu
Yılmaz Kozlu İçin Ankara’da Temaslarda Bulundu

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, AKP Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Özdemir ile birlikte Ankara’da AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya’yı ziyaret etti. Başkan Yılmaz Ziyaret İle Yaptığı Açıklamada; “Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Erol Kaya’yı makamında ziyaret ettik ve kendisine Kozlumuz için yapacağımız hizmetleri anlatıp yatırımlarımız için yapılması gerekli yardımları talep ettik. Bize gösterdiği ilgi alaka ve misafirperlik için Genel Başkan Yardımcımız ve Yerel Yönetimler Başkanımız Erol Kaya Bey’e sonsuz şükranlarımı sunarım.” dedi

AKP Genel Merkezi’nin ardından Yılmaz Ankara’da Kozlu İçin çalışmalarına temaslarına Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda devam etti.

Yılmaz toplantı ile ilgili açıklamasında;”Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mekansal Planlama Daire Başkanımız ve ekibiyle görüşmelerimizi gerçekleştirdik. Kozlu Sahili İlave İmar Dolgu Planı ile ilgili nihai çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mekansal Planlama Daire Başkanımız ve ekibine ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim. Kozlu Sahili İlave İmar Dolgu Planı Kozlumuz’a hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Güncel Haberler