Korkmadan savaşalım…
Korkmadan savaşalım…

Belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi veren Başkan Yılmaz, ilçede son günlerde artış gösteren uyuşturucu ve madde bağımlılığına karşı mücadele çağrısını tekrarladı.

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, Coşkunoğlu Kasap-Izgara Restaurantta dernek başkan ve temsilcileriyle buluştu. Belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi veren Başkan Yılmaz, ilçede son günlerde artış gösteren uyuşturucu ve madde bağımlılığına karşı mücadele çağrısını tekrarladı.

Müberak Regaip Kandilini tebrik eden ve  başta İslam Alemi olmak üzere ülkemize, bölgemize, Zonguldak ve Kozlulura hayırlar getirmesini temenni ederek sözlerine başlayan Başkan Yılmaz, dernek başkan ve temsilcilerin ilçenin görmeyen gözleri ve duymayan kulakları olduğuna vurgu yaptı.

Kozlu İlçesi’nde 26 yaşındaki Erdinç Demir’in bonzaiden öldüğünü ancak bilinçli bir şekilde mücadele edilseydi kurtarılabileceğine işaret eden Yılmaz, “İlçemizde son dönemlerde uyuşturucu satışı ve madde bağımlılığında artış var. Geçtiğimiz hafta Erdinç Demir kardeşimizi bonzai komasına girerek kaybettik. Kardeşimizi kurtarabilirdik. Kendisi duygusal bir insanmış. Bizler mücadele veriyoruz ancak iş ailelerde bitiyor. Ailenin uyuşturucu kullanan ya da satan çocuklarını korumak yerine güzel yaşamaları için mücadele etmesi gerekiyor. Korkmayın. Uyuşturucu satanları ya da kullananları kolluk kuvvetlerine bildirin. Kozlu’da görmedik ama duyuyoruz, ucuz olduğu için bonzai satışları artmış. Çocuklarımızı ve gençlerimi kötülüklerden alıkoymak için sizlere görevler düşüyor” diyerek, uyuşturucu ve madde bağımlılığına karşı mücadeleye davet etti.

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz ayrıca, belediyenin yeni yapılanmasından projelere kadar dernek başkan ve temsilcileriyle bilgi paylaşımı yap

Güncel Haberler