Değirmenağzı tepeden tırnağa yenilendi… Yolları asfaltlandı…
Değirmenağzı tepeden tırnağa yenilendi… Yolları asfaltlandı…

Kozlu İlçesi’ne bağlı, Değirmenağzı Plaj Tesisleri’nin yolu asfaltlandı. Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, yaz mevsiminde vatandaşların rahat edebilmeleri için tesislerdeki tepeden-tırnağa yaptığı değişimin yanı sıra, yolları da asfalt yaptırıyor.

Kozlu Belediyesi’ne bağlı Değirmenağzı Plaj Tesisleri’ndeki değişim sürüyor. Yaz mevsimiyle birlikte tepeden-tırnağa değişim yaşayan tesisin yolları da asfaltlanıyor. Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz’ın da yakından takip ettiği asfalt çalışmasının tamamlanmasının ardından yol sorunu da çözüme kavuşmuş oldu.

Kozlu Değirmenağzı Plaj Tesislerini tepeden-tırnağa değiştiren Başkan Yılmaz, “Yaz mevsimiyle birlikte gerek Ilıksu, gerekse Değirmenağzı plaj tesislerimizi bakım-onarımdan geçirdik. Eksik olan ihtiyaçları tamamladık. Vatandaşlarımız hem denizin tadını çıkarıyor, hem de aileleriyle birlikte tesislerimizde piknik yapıp mangal keyfi yapıyor. Değirmenağzı’nda bir de yol sorunumuz vardı. Önce dar olan yolu genişlettik ve asfaltlamasına başladık. Asfalt çalışması bitmek üzere. Artık yol sorununu da çözdük” dedi.

Güncel Haberler