Başkan Yılmaz Yorulmak Bilmiyor…
Başkan Yılmaz Yorulmak Bilmiyor…

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleşen Belediye Başkanları istişare ve Değerlendirme Toplantısına katıldıktan sonra Ayağının tozu ile gece saat 12:30 da Fatih talebe yurdu yanı Merkez Mahallesi Şehit Recep Erarslan Caddesi’nde çalışması bitirilen ve vatandaşların hizmetine sunulan asfaltı yerinde inceledi.
Başkan Yılmaz daha sonra, Kozlu Çarşı İçi’nde bulunan ve yıpranan saat kulesini inceledi.
Aynı günün sabahında ise İncivez üst yolda heyelan olan bölgede yapılan istinat duvarı çalışmalarını denetleyen Yılmaz; daha sonra Kozlu Merkez Hürriyet Caddesi’nde süren yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmaların, vatandaşların mağdur edilemeden hızlı bir şekilde bitirilmesi için birim amirlerine talimat veren Yılmaz, İhsaniye yolundan Kozlu Sanayisine yeni yapılacak köprü çalışmalarını yerinde inceleyerek yeni sanayi köprüsünün “Kozluya Hayırlı Uğurlu olmasını” diledi.
Çalışmaları incelemesinin ardından Başkan Yılmaz, İhsaniye Mahallesi Silikler Mevkiinde ikamet eden vatandaşlar ile bir araya gelerek sorunların çözümü için istişarede bulundu. Başkan Yılmaz’ın ziyaretinden çok memnun olan İhsaniye sakinleri, ziyaret ve çözüm önerileri için Başkan Yılmaz’a teşekkür ettiler.
Son olarak Kılıç Dere İçi gider suyu kanal çalışmasını inceleyen Yılmaz, yapılan temizlik çalışmalarını denetleyerek Vatandaşlarımız ile sohbet etti. Vatandaşlar Başkan Yılmaz’ı Sosyal medya hesabından takip ettiklerini belirterek ” Allah nazardan korusun sizi, başımızdan eksik etmesin mahallemize ve Kozluya yaptığınız ve yapacak olduğunuz hizmetler için teşekkür ederiz.” dediler. Başkan Yılmaz “Sizlerin bir Allah razı olsun demeniz, bu güler yüzünüz bana enerji veriyor; samimi dilekleriniz için teşekkür ederim.” dedi.

Güncel Haberler