Başkan Yılmaz, Şahin’in izinde… Soylu ve Özhaseki’yle görüştü…
Başkan Yılmaz, Şahin’in izinde… Soylu ve Özhaseki’yle görüştü…

AK Partili Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin’in vefatı sonrası görevi devralan Kerim Yılmaz, göreve seçildiği gün partisinin Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığının düzenlediği ‘Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı. Başkan Yılmaz, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki başta olmak üzere Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İlyas Şeker’le görüşerek ilçenin sorunları ve çözümleri noktasında istişarede bulundu.

Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin’in vefatı sonrası Meclis üyeleri arasında yapılan seçimler sonrası görevi devralan Kerim Yılmaz, seçimler sonrası ayağının tozuyla partisinin Antalya’daki Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısına katıldı. İki gün süren toplantıda, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki başta olmak üzere Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İlyas Şeker’le görüşerek ilçenin sorunları ve çözümleri noktasında istişarede bulundu.
Merhum belediye başkanı Ertan Şahin’in Kozlu’ya hedeflediği hizmetlere kaldıkları yerden devam edeceklerinin altını çizen Yılmaz, “Belediye Başkanımız, yol arkadaşımız, sevgili insan Ertan Şahin’i kaybetmenin büyük üzüntüsü içerisindeyiz. Başkanımız merhum Ertan Şahin’i asla unutmayacağız. Kendisinden devraldığımız kutsal emaneti hizmetlerimizle Allah’ın izniyle daha da yukarılara taşıyacağız. Meclis üyesi arkadaşlarımızla ve çalışanlarımızla Kozluluların emrindeyiz.
Kozlu Belediyesi Meclis üyeleri arkadaşlarımızın teveccühüyle göreve gelir gelmez, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı’nın Antalya’da düzenlediği ‘Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katılarak, , İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki başta olmak üzere Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İlyas Şeker’le görüşerek, ilçemizin sorunları ve çözümleri noktasında istişareler yaptık. Bu istişarelerin hem Kozlumuza, hem de Kozlululara hizmet olarak geri döneceğine inanıyorum” dedi.

Güncel Haberler