Başkan Yılmaz Önce Öğrencilerle Buluştu, Sonra İşçilerle Alın Teri Döktü…
Başkan Yılmaz Önce Öğrencilerle Buluştu, Sonra İşçilerle Alın Teri Döktü…

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz İlköğretim Haftası Kutlama Programı’na katıldı. Kozlu Hükümet Konağı önünde çelenk sunma töreni ile başlayan program, Esenköy 15 Temmuz İlkokulu’nda devam etti.
Esenköy 15 Temmuz İlkokulu Müdürü Hasan Karaman, Başkan Yılmaz’a okula yapmış olduğu hizmetler için teşekkür ederek plaket verdi.

Okuldaki programın ardından Başkan Yılmaz, Esenköy mevki bulvar düzenlemesi, elektrik kablolarının yer altına alınması, yol genişletme, kaldırım çalışmaları, yüzey suyu kanalı ve kanalizasyon çalışmalarının yapılacağı alanı yerinde inceleyerek “Esenköydeki çalışmalarımız 19 Eylül itibari ile imalatlara başlanacaktır. Sevgili hemşehrilerimizin göstermiş olduğu yüksek anlayıştan dolayı teşekkür ederiz.” dedi.
Daha sonra Başkan Yılmaz, Kozlu Dispanser önündeki asfalt yama çalışmalarını yerinde inceledikten sonra Taşbaca Mahallesi Yeşil Tumba Mevki asfaltlama çalışmalarının başında durarak çalışmaların en iyi şekilde yapılması ve hızlı ilerlemesi için talimat verdi. Başkan Yılmaz çalışmayı izlemekle yetinmeyerek tırmığı eline aladı ve işçilerle birlikte çalışmaya katıldı.
Çalışmalardan çok memnun olan Mahalleli Başkan Yılmaz’a çalışmalar için çok teşekkür ettiler.

Güncel Haberler