Başkan Yılmaz Kozlulular ile Beraber Çalışmalarını Sürdürüyor…
Başkan Yılmaz Kozlulular ile Beraber Çalışmalarını Sürdürüyor…

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz Fatih Sitesinde öğrencilerin ve yayaların yoğun olarak kullandıkları kaldırım kenarına yapılan korkulukları yerinde inceleyerek yeni yapılacak olan korkulukların yerlerini belirledi ve çalışmaların eksiksiz olarak yapılmasını istedi.
Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanan Başkan Yılmaz, mahalleli ile sohbet etti.
Başkan Yılmaz’ın yaptığı hizmetlerden çok memnun olduklarını dile getiren mahalle sakinleri ”Allah sizden razı olsun. sayenizde mahallemiz pırıl pırıl oldu. Merdivenlerimize, kaldırımlarımıza korkuluk yapıldı, Fatih parkı yenilendi, her yerde bir çalışma var. Sizin çalışmalarınızdan çok memnunuz, siz halkın içinde olan, halkın sorunlarına çözüm bulan ve halkın istekleri doğrultusunda hizmet eden Halkın Başkanısınız. Allah yardımcınız olsun, her zaman sizin yanınızdayız destekçiniziz.”dediler.
Başkan Kerim Yılmaz ”Allah sizden razı olsun. Sizin hayır dualarınız güler yüzünüz bizim en büyük gücümüzdür. Hizmetlerimiz yatırımlarımız sizler için… “Kozlu Revaçta” sloganı ile çıktığımız bu yolda benim en büyük destekçim her zaman halkım olmuştur, her zaman vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda, Kozlunun güzelleşmesi ve gelişmesi için çalışmalarımız yatırımlarımız projelerimiz devam etmektedir.”dedi.

Fatih Mahallesi ziyaretinin ardından Başkan Yılmaz, Taşbaca Mahallesi’ne geçerek devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Güncel Haberler