Başkan Yılmaz’ın Elinin Değdiği Her Yer Değişiyor…
Başkan Yılmaz’ın Elinin Değdiği Her Yer Değişiyor…

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, Kozlu halkının huzuru ve refahı için ‘Kozlu Revaç’ta sloganıyla çıktığı yolda hız kesmeden devam ediyor.
Kozlu’nun Zonguldak’ın en revaçta ilçesi olduğunu belirten ve bu yönde hızla çalışmalarını sürdüren Yılmaz, vatandaşların arasına karışıyor, mahallelilerin sorunlarını dinliyor ve anında çözüm için gerekli talimatları veriyor.
Sahil bölgelerinde yaptığı düzenlemelerle vatandaşların takdirini toplayan Yılmaz, vatandaşların yaz aylarında huzur buldukları plajların ve sahil bölgelerinin temizliğine ve düzenlemesine oldukça önem gösteriyor.
Vatandaşlar için daha kaliteli ve yaşanabilir yerler yapmak için tüm bu çalışmaları yaptıklarını belirten Yılmaz, belediye tesislerinde halkın ucuza düğün yapmasını sağlamak için zemin düzenlemeleri yapımına da başladı.
Plaj voleybolu yapılabilsin diye dışarıdan kamyonlarca kum getirten Yılmaz, hem sahil peyzaj düzenlemeleri, hem sahildeki diğer düzenlemelerle vatandaşların vazgeçilmezi olan Kozlu sahillerini hizmete sunuyor.
Dere ıslahı ile ilgili de DSİ ile görüşmelerini sürdüren Yılmaz, proje tamamlandığında derenin denize sahilden değil de daha ileriden döküleceğini ve yağmur yağdığında denizin çamur olmadan insanların rahatça denize girmeye devam edebileceğini kaydetti. Oturma alanları, soyunma kabinleri, parkları, barbeküleri yenileyen Yılmaz, vatandaşların aradığı her şeyi bulabileceği bir Kozlu için çalışıyor.
Zonguldak’a en yakın ilçe olan Kozlu’ya Zonguldak Merkez’den de büyük oranda insanlar akın ediyor.
Kozlu’nun tüm mahallelerinde yol, duvar, parke, asfalt, çevre düzenlemesi, temizliği, cami-okul temizliği, köprü, park vb uygulamaları devam ettiren Yılmaz, Kozlu’nun Zonguldak’ın en gözde ilçesi olduğunu ve insanların geldiklerinde huzur bulacakları sosyal yaşam alanlarıyla dolu olduğunu belirtti.

Güncel Haberler