Başkan Yılmaz Haftasonu da Boş Durmadı…
Başkan Yılmaz Haftasonu da Boş Durmadı…

İş-kur’un “Toplum Yararına Çalışma Programı” süresinin 3 ay uzatılması nedeni ile İş-kur personeli, Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz’a Teşekkür ederek Başkan Yılmaz ile çalışmaktan çok memnun olduklarını dile getirdiler. Personelden çok bir aile gibi olduklarını dile getiren İş-kur personeli, Başkanın kendilerinin her zaman hallerini hatırlarını sorduğunu, bir personel değil de bir aile Babası gibi ilgilendiğini söyleyerek “Sizinle çalışmak bizim için bir ayrılacaktır” diyerek teşekkür ettiler.

İş-kur çalışları ile bir araya gelen Başkan Yılmaz, ardından Taşbaca Mahallesi Tumba Yeşil Cami mevki asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Mahalle sakinlerinin sıcak karşılaması ile karşılanan Yılmaz, mahalle sakinleri ile sohbet etti.
Mahalleli, Başkan Yılmaza yapılan hizmetler için teşekkür ederek; yıllardır yapılmayan hizmetleri Mahallelerine yaptığı için ve gece gündüz demeden çalıştığı için Başkan Yılmaz’a dua ettiğini söyleyerek “Allah ayağına taş değdirmesin, Rabbim yar ve yardımcın olsun seni başımızdan eksik etmesin” diye ekledi.

Belediye Başkanı Kerim Yılmaz “Sizin gülen yüzünüz, dualarınız bana yeter. Size hizmet etmek benim için büyük mutluluktur. Kozlu’yu daha modern daha güzel bir ilçe konumuna getirmek için gece gündüz demeden çalışmalarımız devam ediyor. Sizlerin hayır duasını alabiliyorsam ne mutlu bana. Allah sizlerden razı olsun.” dedi.

Güncel Haberler