Başkan Yılmaz Hafta Sonu Çalışmaları İnceledi.
Başkan Yılmaz Hafta Sonu Çalışmaları İnceledi.

Değirmenağzı Tesislerimizde yapılan Mescit ve Voleybol Sahasında peyzaj düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz’a Vatandaşlarımız Değirmenağzı’nda yapılan çalışmalar için teşekkür ettiler.

Değirmenağzı Tesisleri’ndeki incelemelerden Sonra Fatih Sitesi Mustafa Durgun Parkında yapımı devam eden çevre düzenleme ve peyzaj çalışmalarını inceleyen Başkan Yılmaz eksiklikleri tespit ederek biran önce yapılması için talimat verdi. Vatandaşlar Mustafa Durgun Parkı’nın yenileme çalışmalarını çok beğendiklerini dile getirerek “Çocuklarımız parkta eğlenirken bizlerde spor aletlerinde spor yapıyor yada arkadaşlarımızla Pergolelerde oturup sohbet ediyoruz.” diyerek Yılmaz’a teşekkür ettiler.
Ardından, Mustafa Durgun Parkı’ndan Ilıksu Tesislerine geçen Yılmaz tesislerde haftasonu vakit geçiren vatandaşların yoğun ilgi ve sevgisi ile karşılaştı. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Yılmaz tesislerden memnun olup olmadıklarını sordu. Yeni düzenlenen bakım ve onarımı tamamlanan Ilıksu tesislerinin yeni halini çok beğenen tatilciler Yılmaz’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler. Başkan Yılmaz ayrıca Kozlulular’a Değirmenağzı’nda yapılan Mescitten sonra Ilıksu tesislerine de bir MESCİT yapılacağı haberini verdi.

Güncel Haberler