Başkan Yılmaz “Değişen Kozlu” İçin Bir Dizi Ziyarette Bulundu…
Başkan Yılmaz “Değişen Kozlu” İçin Bir Dizi Ziyarette Bulundu…

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz Kozlu’da yapımına başlanılacak projeler için bir dizi görüşmede bulundu. İlk olarak Karayolları Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi’yi Makamında ziyaret eden Başkan Yılmaz, Karayolları Bölge Müdürlüğü’nden yaptığı açıklamada; “Kozlu’nun daha modern ve gelişen bir İlçe olması için çalışmalarımız devam ediyor. Karayolları Bölge Müdürü Sayın Hüsamettin Özendi ile bir toplantı yaparak Kozlu’da yapılacak olan Kozlu Sahil Köprüsü ve Kozlu Kavşak Projesi hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Projelerimiz için çok olumlu bir toplantı gerçekleştirdik, Kozlumuza hayırlı uğurlu olsun. Müdürümüze göstermiş olduğu yakın ilgi ve misafirperverlik için teşekkür ederim.” dedi.
Başkan Kerim Yılmaz’ın Karayolları Bölge Müdürlüğündeki görüşmelerni sürdürdü. Bölge Müdürü’nün ardından Karayolları Etüt proje Müdürü Ali Başak ile toplantı yapan Başkan Yılmaz açıklama yaptı; “Değişen Kozlu kavramı ve gelişen bir ilçe oluşturmak, modernleşmek için Kozluda yapılacak olan projeler için temaslarımız devam ediyor. Kozlu Kavşak projesini Etüt proje Müdürü Ali bey ile inceledik. Görüşmelerimiz de karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Bu Proje ile Kozlu daha modern bir İlçe girişine kavuşacaktır.” dedi.
Başkan Yılmaz Karayollar Bölge Müdürlüğü ziyaretlerinin ardından DSİ Bölge Müdürü ile görtü. DSİ’de yapılan toplantı ile ilgili Başkan Yılmaz;
“Kozlu Revaçta sloganı ile çalışmalarımız devam ediyor. Kozlu Kavşak ve Kozlu Sahil Köprüsü projesi için Karayolları Bölge Müdürü ile görüşmemizden sonra Kozlu’da yapımına başlanılacak olan Kozlu Deresi ıslahı ve yapılacak olan yeni köprüler için DSİ Bölge Müdürlüğüne yeni atanan Sayın Hayrettin Baysal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak projelerimiz ile ilgili görüştük. Görüşmelerimiz çok olumlu geçmiştir. DSİ Bölge müdürümüze yeni görevinde başarılar diliyorum. Ayriyeten bize göstermiş olduğu yakın ilgi için teşekkür ederim.” dedi.

Güncel Haberler