Başkan Yılmaz’a Tatil Yok…
Başkan Yılmaz’a Tatil Yok…

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, sabah ilk olarak Ak Parti Devrek İlçe Teşkilatı’nın 6.Olağan Kongresi’ne katıldıktan sonra Kozlu’ya dönerek çalışmaları yerinde inceledi, eksiklikler ve yapılması gerekenler ile ilgili talimatlar verdi.

Kozlu’da ilk olarak Park vadi evlerinden prestij konutlarına giden yolda yol genişletme taş duvar ve betonlama çalışmalarını yerinde inceleyen Yılmaz daha sonra İncivez üst yolda meydana gelen heyelan sonucu zarar gören yolda genişletme ve duvar çalışmalarını kontrol etti.
Kerim Yılmaz Hafta sonu olmasına rağmen güne yoğun bir tempoda devam ederek Güney mahallesi Köroğulları Mevki yol genişletme ve betonlama çalışmasını yerinde inceleyerek, Güney Mahallesi 46 Evler Mevki kanal, duvar ve yol çalışmasının durumuna bakarak Kozlu Sahil Yolu yüzey suyu hattı yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Yılmaz burada yaptığı açıklamada; “Yoğun Yağmurlarda Kozlu Sahil Yolu’nda sel ve su baskınları meydana geliyordu. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için yüzey sularını bu kanal ile toplayarak bu baskınları önlemeye çalışacağız. Kozlu Sahil Yolu kenarında tabelaların olduğu alan ve rüya sitesi girişi çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları yaparak buranın daha güzel ve modern görünmesi için keşif yaptım.” dedi.

Güncel Haberler